Робота професіонала

3 жовтня 2017

​Старший викладач кафедри технології зберігання і переробки зерна Інна Ноздрюхіна провела відкрите лабораторне заняття з дисципліни "Технологія галузі. Технологія комбікормів" для студентів другої підгрупи ТЗ-4-6.

На занятті були присутні завідувач кафедри, професор Олег Шаповаленко та викладачі кафедри Олена Супрун-Крестова, Андрій Шаран, Олег Євтушенко, Євген Харченко, Тетяна Тракало.

Ця лабораторна робота була п'ятою в циклі, що розглядає технологію комбікормів і її тема – "Дослідження фізичних властивостей гранульованих комбікормів". У ході виконання роботи студенти знайомилися з різними видами гранульованої продукції комбікормових заводів, методами і методиками визначення фізичних властивостей, узагальнювали значення цих властивостей для оцінювання якості зразків.

Присутні викладачі відзначили, що заняття відбулося на високому методичному  рівні, студенти прийшли на нього вчасно, мали достатній рівень теоретичної підготовки і отримали додаткові знання, вміння і навички.

Враховуючи, що дане заняття проводилось із метою підготовки до переобрання Інни Ноздрюхіної на посаді старшого викладача, його ґрунтовне оцінювання буде здійснене на найближчому засіданні кафедри із формуванням відповідного висновку для Навчально-методичного управління університету.