Разом із гостем із США

2 листопада 2017

На кафедрі ділової іноземної мови та міжнародної комунікації відбулося чергове засідання Еnglish speaking club, традиційно за участю спеціального гостя з Сполучених Штатів Stuart Snuggs та викладача Наталії Божок. Предметом обговорення стала цікава, професійно-орієнтована тема «Getting a job», яка мотивувала студентів до активного обговорення та роздумів.

Засідання розпочалося з уточнення специфічної лексики за тематикою зустрічі та обговорення влучних висловів і цитат відомих людей про кар’єру, роботу та мотивування до праці, тощо.

Наступним етапом зустрічі був розподіл студентів на 2 команди, кожна з яких отримувала творче завдання. Так, юнакам 1-ї команди було запропоновано створити портрет позитивних рис майбутнього працівника та обґрунтувати свій вибір, відповідно, студентам 2-ї команди потрібно було запропонувати свій топ-лист деструктивних характеристик робітника, над якими потрібно попрацювати і скорегувати для того, щоб отримати гідну роботу. Засідання було продовжено ще однією командної роботою, принцип якої полягав в обговоренні різноманітних сфер зайнятості, які включають емоційне вигоряння, творчість, небезпеку та реалізацію інтелектуальних можливостей, тощо. Після командних завдань студенти проаналізували інформаційні тексти «How to get a job» та «How to make your job work for you», що стало основою для дискусії про теоретичні та практичні поради для отримання роботи мрії кожного юнака. Так, Stuart Snuggs охоче ділився зі студентами своїм практичним досвідом та порадами щодо пошуку й отримання гідного працевлаштування.

Наприкінці, студенти разом із викладачами підвели підсумок та визначили ефективні стратегії, які будуть корисними  для отримання перспективної роботи в Україні та за кордоном.