Радіємо життю

19 червня 2017

​17 червня 2017 року студенти групи 21-К Полтавського коледжу харчових технологій нашого університету разом із куратором Іриною Бобровською здійснили екскурсію до м. Запоріжжя. Подорож була винагородою за перемогу у рейтингу навчальних груп коледжу.

Спочатку відвідали о. Хортиця, де розташований історико-культурний комплекс «Запорізька Січ». Дивовижний краєвид та славна минувшина привертають увагу до Хортиці. Багато цікавого дізналися студенти з розповіді екскурсовода про славетні сторінки українського козацтва.

Під час прогулянки річковим трамваєм по Дніпру  були в захваті від величі Дніпрогесу  та відчули гостроту почуттів у Запорізькому шлюзі – єдиній в світі гідротехнічній споруді з перепадом води в одній камері 37,5 м.

Такі винагороди – гарний стимул для студентів наполегливо працювати протягом навчального року.