Питання сьогодення

5 жовтня 2017

​5 жовтня відбулося планове засідання вченої ради університету. Розпочалося воно з обговорення причин і наслідків пожежі, яка минулого тижня спалахнула у лабораторному корпусі й забрала життя завідувача лабораторії кафедри технології зберігання і переробки зерна Лариси Чагарної. Ректор Анатолій Українець повідомив, що центральна лабораторія МНС України вже надала висновок, який свідчить, що пожежа сталася в результаті підпалу, чиїхось умисних злих дій, по факту чого відкрите кримінальне провадження. Ректор закликав присутніх максимально відповідально ставитися до безпеки своїх підлеглих і своєї власної, не нехтувати правилами техніки безпеки, в т.ч. пожежної, на робочих місцях і вдома, робити все від них залежне, аби подібна трагедія більше ніколи не повторилася. Вчена рада вшанувала пам’ять загиблої колеги хвилиною мовчання.

Та життя триває, і ніхто, крім вченої ради не вирішить нагальних питань, що ставить перед нашим колективом сьогодення. Тож засідання продовжилося відповідно до порядку денного, в рамках якого розглянули: план роботи вченої ради на поточний навчальний рік, підсумки літньої заліково-екзаменаційної сесії 2016-2017 навчального року, комплексний план заходів з організації вступної кампанії 2018 року, стан і завдання з ліцензування та акредитації спеціальностей в університеті та відокремлених структурних підрозділах. Крім того, затвердили перелік освітніх програм за спеціальностями університету та відокремлених структурних підрозділів і кваліфікації фахівців,  підтримали клопотання Навчально-наукового інституту економіки і управління про висунення на конкурс із присудження премії НАН України ім. М.В.Птухи монографії завідувача кафедри фінансів Лади Шірінян «Мікрострахування в Україні: Бути чи не бути?» та клопотання кафедри мехатроніки та пакувальної техніки з нагоди 85-річчя від дня заснування кафедри присвоїти ім’я професора Олександра Кривопляса аудиторії А-118.

З питань порядку денного виступили та взяли участь у обговореннях: ректор університету Анатолій Українець, перший проректор Володимир Яровий, проректор з наукової роботи Олександр Шевченко, проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Лариса Арсеньєва, начальник Навчально-методичного управління Валерій Виговський, декан факультету автоматизації і комп’ютерних систем Андрій Форсюк, завідувачі кафедр Сергій Василенко, Олена Сологуб, Ігор Ельперін, професори Сергій Шульга і Микола Прядко.

Також з нагоди ювілею кафедри мехатроніки та пакувальної техніки ректор Анатолій Українець вручив нагрудний знак «Відзнака НУХТ» завідувачу кафедри Анатолію Соколенку та нагрудні знаки «Подяка ректора» доценту кафедри Костянтину Васильківському й колишнім співробітникам кафедри, а нині – проректору університету з наукової роботи Олександру Шевченку і завідувачу кафедри машин і апаратів харчових та фармацевтичних виробництв Олександру Гавві. Почесною грамотою університету був відзначений в.о. завідувача кафедри вищої математики ім. проф. Можара В.І. Іван Юрик.

Наостанок ректор звернув увагу присутніх на зміст матеріалів, розміщених на он-лайн платформі для дистанційного навчання студентів заочної форми навчання, й повідомив про прохання Міністерства аграрної політики й продовольства України щодо відзначення Дня працівників харчової промисловості на базі нашого вишу, як це було у попередні роки. Вчена рада підтримала ідею проведення урочистостей на базі нашого університету, адже це дає прекрасну нагоду тісно поспілкуватися з представниками промислових підприємств, відновити старі зв’язки й налагодити нові з потенційними базами практик для студентів і роботодавцями для наших випускників.

На цьому порядок денний був вичерпаний, і ректор закрив засідання.

Фотоальбом...