Питання нагальної ваги

11 травня 2017

​Завідувач кафедри туристичного та готельного бізнесу д.е.н., доцент Дарія Басюк взяла участь у черговому засіданні Наукової ради з туризму та курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Засідання відбулося на базі Одеського національного економічного університету в рамках Одеського туристичного бізнес-форуму  та Міжнародного туристичного тижня в Одесі.

Учасники засідання ознайомилися з особливостями підготовки кадрів для сфери гостинності в ОНЕУ, взяли участь у обговоренні стандартів і програм вищої освіти для спеціальності 242 «Туризм», розроблення стандартів професійної підготовки та підвищення кваліфікації, паспортів професій сфери гостинності, введення до шкільної програми 10-11 класів курсів із туризму, рекреації та готельно-ресторанної справи, створення на базі Національної Туристичної Організації Мережі Знань (Tourism Knowledge Network), до якої увійдуть ВНЗ, навчальні та тренінг-центри України, організації  Національного конкурсу з туризму (National Tourism Awards) та номінації «За кращі наукові роботи».

Перед присутніми виступили  заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайло Тітарчук, директор департаменту туризму та курортів Мінекономрозвитку Іван Ліптуга, ректор Одеського національного економічного університету Михайло Звєряков.