Привід для гордості

30 березня 2017

Другий рік поспіль студентські команди Вінницького коледжу НУХТ виборюють першість серед коледжів у першому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування. Цей етап є 1/8 фіналу International Collegiate Programming Contest, він відбувся 25 березня у 35 базових університетах держави, участь у ньому взяли більше мільйона студентів по всьому світу. Завдяки перемозі наша команда отримала право представляти область у другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування серед команд коледжів України у вересні 2017 року.

Попит на програмістів із кожним роком стає все більшим і більшим в усьому світі. Ця інтелектуальна високооплачувана та цікава робота приваблює багатьох молодих людей, а IT зацікавлені, щоб поповнити свої ряди розумною і талановитою молоддю. Отже не дивно, що найпопулярнішою міжнародною студентською олімпіадою є саме студентська першість із програмування IСРС (International Collegiate Programming Contest), яка проводиться під егідою Всесвітньої комп’ютерної асоціації АСМ (Association for Computer Machinery) у 41-й раз.

АСМ-ІСРС вимагає від студентів і високопрофесійних навичок у царині математики, алгоритмізації та програмування, і володіння мистецтвом складання у стислі терміни та у стресових умовах змагань різноманітних складних алгоритмів, і вміння злагоджено та узгоджено працювати у команді. Адже кожній команді з трьох студентів надається лише один комп’ютер, що вимагає від студентів надзвичайно узгодженої командної роботи.

Наша команда VC NUFT_OK1_2017 у складі Олексія Носова, Максима Скоцького, Едуарда Бабецького виборола перше місце, а команда VC NUFT_OK_2_2017 у складі Олександра Бабія, Романа Мельниченка, Михайла Лаврова - третє місце по Вінницькій області. Тренерами обох команд були викладачі спецдисциплін Руслан Тичук і Галина Кривобока.