Прості рішення важливих питань

12 вересня 2017

12 вересня у рамках Всеукраїнського тижня харчових технологій, який розпочав свою роботу у Міжнародному виставковому центрі у м. Києві, відбулася VІ Міжнародна спеціалізована науково-практична конференція «Ресурсо- та енергоощадні технології виробництва і пакування харчової продукції – основні засади її конкурентоздатності».

Впродовж усього часу проведення організаторами конференції виступають науковці Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. академіка І.С. Гулого (донедавна – факультет інженерної механіки та пакувальної техніки) нашого університету, а незмінним модератором – завідувач кафедри машин і апаратів харчових та фармацевтичних виробництв, професор Олександр Гавва. Партнери конференції – Інститут продовольчих ресурсів НААН України та виставкова фірма «АККО ІНТЕРНЕШНЛ».

Учасників конференції привітали і побажали плідної роботи директор департаменту продовольства Міністерства аграрної політики та продовольства України Микола Мороз, проректор НУХТ з наукової роботи, професор Олександр Шевченко, заступник генерального директора виставкової фірми «АККО ІНТЕРНЕШНЛ» Юрій Кіщак, який також відзначив високий рівень організації зібрання.

Присутні обговорювали широке коло питань – стан і шляхи ресурсо- й енергозаощадження на підприємствах харчової промисловості; інноваційні та ресурсоощадні технології продуктів харчування; використання нетрадиційної сировини в технологіях продуктів харчування; інноваційні технології пакування харчових продуктів; енергоощадні та ресурсозберігаючі технології виготовлення тари та упаковки; інноваційні складові створення пакувального обладнання; енергоменеджмент на підприємствах харчової промисловості; шляхи підвищення ефективності виробничої логістики на підприємствах харчової промисловості.

Актуальні питання, вагоме представництво науковців і виробничників, цікава дискусія, що виникла в процесі обговорення, привернули увагу до форуму значної кількості молоді.

Доповідачі конференції отримали відповідні сертифікати й збірники матеріалів.

Фотоальбом...