Проста формула

16 травня 2017

У студентському клубі університету відбувся навчально-пізнавальний семінар  «Проста Формула Успіху» від автора популярних навчальних програм, книг, тренінгів, представника Академії Фінансового Успіху «Tristar Management» Юрія Гави.

Команда «Tristar Management» пропонує можливість придбання професійних знань в області фінансів, психології, керівництва. Основним напрямком її діяльності є навчання професії консультанта, надання посередницьких послуг по методу «сімейний консультант». Академія «Tristar Management» підписала партнерські угоди з низкою провідних компаній в Україні і успішно працює по просуванню фінансових послуг на ринку.

Спікер розповів, що, ґрунтуючись на великому практичному досвіді і вивченні інформації про роботу нині діючих аналогічних компаній, вони з колегами розробили найпрогресивніший і перспективний компенсаційний план в Україні, спрямований на максимальну фінансову мотивацію своїх консультантів.

Семінар був присвячений підвищенню своєї цінності на ринку, розвитку спеціальних навичок, ознайомленню з технологіями успіху і процвітання, розкриттю свого потенціалу і досягненню успіху та здобуттю навичок ставити перед собою цілі у житті. Фахівець вів активний діалог із аудиторією, давав завдання та матеріал для конспектування.

Слухачами семінару були студенти, як економічних, так і  неекономічних спеціальностей, викладачі, співробітники, а також усі, кого цікавлять питання фінансової грамотності.

Після завершення заходу Юрій Гава запропонував усім, хто готовий на практиці випробувати отримані поради, завітати до Академії для більш глибокого планування стратегії власного фінансового успіху, що також викликало цікавість серед студентів.