Прощавайте, випускники!

3 липня 2018

​30 червня 2018 року в приміщенні актової зали Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму НУХТ відбулася урочиста подія – випуск груп 2018 року.

Із привітальним словом до випускників звернулися директор коледжу Віра Кузнецова, духовний наставник, отець Михайло, голови державної кваліфікаційної комісії Володимир Васьків і Михайло Дмитраш, власник «Фонтуш Бутік Готель» Тарас Клим, батьки й викладачі, які привітали «винуватців» свята.

На підставі рішення кваліфікаційної комісії 320 студентів отримали дипломи, з яких: 75 – молодших спеціалістів; 245 - кваліфікованих робітників. Дипломи з відзнакою отримали 14 випускників.

Окрему вдячність за активну участь у громадському житті коледжу та плідну роботу керівництво навчального закладу висловило переможцям всеукраїнських і міжнародних конкурсів Олегу Пригродському, Ользі Заяць та Олександру Висоцькому.

Випускники-учасники художньої самодіяльності привітали гостей свята музичними подарунками.

Вихованці коледжу отримали дипломи – один із перших і найважливіших документів їхнього вже дорослого життя. Він, наче путівка у самостійний світ, де набуті в коледжі знання все частіше ставатимуть у нагоді та відкриватимуть перед випускниками нові можливості й перспективи професійного росту.

Шановні випускники! Намагайтесь гідно нести статус випускника Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму НУХТ! Нехай вам щастить у всьому!

    СТРІЧКА НОВИН