Прощальне свято

3 липня 2017

​У Львівському державному коледжі харчової та переробної промисловості НУХТ відбулися урочисті церемонії вручення дипломів за ОКР «Молодший спеціаліст» випускникам денної та заочної форм навчання.

30 червня 2017 р. щасливими власниками новеньких дипломів стали випускники спеціальностей «Готельно-ресторанна справа» та «Виробництво харчової продукції» заочної форми навчання. А 1 липня 2017 року вручали дипломи випускникам денної форми. У актовій залі зібралися керівники навчального закладу, викладачі, куратори, рідні й близькі винуватців свята. На запрошення заступника директора з виховної роботи та гуманітарної освіти Наталії Сембай під марш зайшли до зали студенти груп КД-3, БО-3, ХМК-4, ХМК-4с та ЕР-4.

Багато щирих теплих вітань й напутніх слів на адресу випускників прозвучали у ці дні. Вирушаючи у самостійне професійне життя, вчорашні студенти дякували своїм педагогам й рідним за науку, терпіння й підтримку, обіцяли з гордістю нести звання випускників коледжу й не забувати рідну Альма матер.