Професіонали в усьому

7 листопада 2017

​У Київському національному університеті будівництва і архітектури відбулася Перша науково-практична конференція «Будівельне право, проблеми теорії і практики», присвячена формуванню нової галузі вітчизняного законодавства будівельного права.

На науковому форумі виступили депутати Верховної Ради, Київської міської ради, головний архітектор м. Києва, судді, адвокати, представники громадських організацій, науковці, викладачі вищих навчальних закладів Львова, Харкова, Одеси, Чернігова, Чернівців, Черкас, Івано-Франківська, Києва.

Наш університет представив і виступив із доповіддю «Сучасні тенденції розвитку житлового та будівельного права в Україні» д.і.н., магістр права, професор кафедри гуманітарних дисциплін Олександр Пилипенко. Виступ нашого науковця викликав значну зацікавленість присутніх і жваву дискусію.