Професійний маркетинг від найкращих

13 лютого 2015

Студенти факультету обліку, фінансів та підприємницької діяльності напряму підготовки «Маркетинг» у рамках проекту Business English Speaking Club від JCI Youth спільно з «YAPPI Business English School» відвідали цікаву тренінг-лекцію «Introduction to Marketing Strategy», яку читали англійською мовою. Лекцію прочитала інтернет-маркетолог,  фахівець-професіонал з копірайтингу, інтернет PR та SMM Інна Зайченко.

Наші студенти отримали чудову нагоду попрактикуватись у фаховій англійській мові, а також набути нових корисних знань, пов'язаних зі своєю спеціальністю. Зокрема, дізналися більше про етапи стратегічного планування в маркетингу, способи маркетингового ситуаційного аналізу, а також спробували створити маркетингову стратегію для електронного автомобіля Tesla Model S на українському ринку, використовуючи PERSEL, SWAT та SMART-аналізи. Тренінг відбувався у форматі інтерактиву, тому всі присутні мали змогу висловити свої думки, обмінюватися ідеями та знаннями, а також навчитися користуватися цікавим маркетинговим сленгом.

Отримана інформація та форма тренінг-лекції, спільна робота у дружній та позитивній атмосфері надихнула майбутніх маркетологів до подальшої самоосвіти у такому форматі. Отже, зустріч була цікавою та корисною, і вже у березні наші студенти планують відвідати черговий тренінг від Business English Speaking Club.