ProductiveWorkspace триває

13 квітня 2017

Проект «ProductiveWorkspace» кафедри управління персоналом та економіки праці, в рамках якого її вихованці вивчають умови праці, побуту та корпоративну культуру провідних компаній України безпосередньо «на місцях», поповнився новим об’єктом дослідження. Студенти-управлінці персоналом 2 і 4 курсів були відібрані для участі в бізнес-турі Lifecell, організованому командою Ukrainian generation – освітнього проекту для молоді.  

Lifecell – не лише один із лідерів телекомунікаційного ринку України, це – потужний бренд роботодавця, який входить до рейтингів «ТОП-3 інновацій в HR» (кращі трудові практики) і «ТОП-5 кращих корпоративних навчальних програм» (за корпоративний університет Lifecell). Штат підприємства налічує понад 1000 співробітників і 50000 робочих місць створені на засадах партнерства.

Управлінцям персоналом випала нагода відвідати центральний офіс Lifecell у бізнес-центрі «Горизонт Парк» та впродовж трьох годин поспілкуватися з керівниками її структурних підрозділів. Зокрема, HR Business Partner компанії Світлана Михайлюк розповіла студентам про те, чим займається департамент управління персоналом Lifecell – це підтримка безпеки праці і соціальних гарантій (поліси страхування здоров’я для 100% персоналу, виробничий інструктаж, навчальна евакуація з офісу, стандарти оформлення допуску для виконання робіт на висоті, дрес-код на робочих місцях і під час ділових зустрічей), формування соціального і компенсаційного пакетів для співробітників, реалізація програм розвитку персоналу (79% навчального контенту створені в середині компанії, діє понад 340 навчальних програм, у тому числі корпоративних, функціональних, клубного формату, програм внутрішніх тренерів і електронних дистанційних курсів) та внутрішнього PR (програма дозвілля співробітників Dream Team, платформа для пропозицій і обговорення бізнес-ідей Idea Lab, проект віртуальної вдячності «You made my Life», lifecell діалог із СЕО, програми залучення дітей та батьків співробітників до внутрішнього корпоративного життя, волонтерські і донорські акції, еко-відповідальність в офісах) тощо.

Начальник відділу із залучення талантів lifecell Євгенія Тереховська поділилась досвідом зі своєї HR-практики, що стосується планування кар’єри персоналу та організації стажувань, на прикладі соціально-освітнього проекту для студентів старших курсів ВНЗ України «Стрибок у життя» та тренінгів для викладачів технічних університетів, що проводяться спільно з експертами міжнародної компанії Huawei.

ІТ-рекрутер Анастасія Тагільцева пояснила майбутнім колегам специфіку підбору і адаптації працівників телекомунікаційного профілю та використання digital-інструментів у HR-процесах lifecell, а директор відділу тарифів та пропозицій Євген Калінін розкрив покроковий алгоритм створення тарифних планів: від моніторингу ринку та ціноутворення до запуску масштабних рекламних кампаній.

Колектив кафедри управління персоналом та економіки праці висловлює подяку співробітникам lifecell за насичену програму інтенсиву та професійну подачу інформації, а команді UGEN – за, як завжди, високий рівень організації освітнього івенту та можливість долучитися до нього нашим студентам. 

   

    СТРІЧКА НОВИН