Про навчання «з перших рук»

15 травня 2017

Закінчується 2016-2017 навчальний рік. Вже дуже скоро на студентів чекають модульний і сесійний контроль, а от учні 11 класів, освітніх закладів І-ІІ рівня акредитації ще тільки будуть визначатися з вибором вишу для здобуття освітнього ступеню «бакалавр». Студенти кафедри технології харчування та ресторанного бізнесу вирішили допомогти майбутнім абітурієнтам розібратися у специфіці спеціальностей «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа» і завітали до Середівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Житомирської області та Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №110 Дніпропетровської області.

Впродовж профорієнтаційної зустрічі студенти розповіли про переваги навчання на кафедрі технології харчування та ресторанного бізнесу, про майбутні перспективи працевлаштування, активне та веселе студентське життя. Школярі задавали багато питань, пов’язаних із навчальним процесом, організацією практики у закладах ресторанного і готельного господарства тощо. Кожний із присутніх отримав буклет із усією необхідною інформацією.

Такі зустрічі дуже важливі для майбутніх абітурієнтів, адже вони надають їм впевненості у подальшому виборі спеціальності.