Про красу

18 травня 2017

​Уже стало доброю традицією на кафедрі ділової іноземної мови та міжнародної комунікації проводити пізнавальні та наукові заходи за участю іноземних гостей. Нещодавно відбулося чергове засідання «Еnglish speaking club» за  участю спеціального гостя із Сполучених Штатів Stuart Snuggs та викладача Наталії Божок.

До порядку денного засідання увійшли одразу дві цікаві теми для обговорення та роздумів студентів – «Життя та творчість Вільяма Шекспіра» та «Варіювання поглядів на жіночу та чоловічу красу у різні епохи». Обидві теми були спрямованні на розвиток естетики, почуття прекрасного і неповторного у юнаків.

Засідання розпочалося з обговорення життєвого шляху видатного письменника, поета та драматурга Вільяма Шекспіра. Студентам були запропоновані тестові завдання, які охоплювали всі віхи шляху життя та творчості видатного поета. Подальшим  кроком було читання сонетів всіма учасниками зборів із метою аналізу їх змісту.

Почуття прекрасного та кохання у сонетах В.Шекспіра стало основою для переходу до іншої теми, яка була присвячена різнобічним поглядам на зовнішність людини. Студенти із задоволенням обговорювали запропонований їм текст «Beauty in the eye of its beholder», у якому розповідалося про зміни поглядів на красу у різні епохи, та висловлювали свої власні думки стосовно прочитаного.

У кінці засідання студенти отримали завдання описати свій образ ідеальної чоловічої та жіночої зовнішності. Переважна більшість юнаків зійшлася на думці важливості внутрішньої краси в образі людини, яка їм подобалась. Засідання в черговий раз сприяло удосконаленню комунікації студентів іноземною мовою та розвинуло їх естетичний смак.