Про конкурсний відбір

18 травня 2017

18 травня відбулося планове засідання Науково-технічної ради НУХТ. Відповідно до порядку денного на засіданні були розглянуті підсумки проведення першого етапу конкурсного відбору проектів наукових досліджень і розробок за рахунок коштів державного бюджету. Голова Науково-технічної ради, проректор з наукової роботи Олександр Шевченко проінформував про зміни, які відбулися при проведенні конкурсу, та особливості його проведення у цьому році.

При відборі проектів враховувались рекомендації щодо наукометричних показників, наукового доробку та досвіду авторів за напрямом проекту за попередні 5 років, наукова новизна, оригінальність і практична цінність очікуваних результатів роботи, в тому числі і в системі освіти, орієнтування на вирішення найактуальніших проблем у сфері розвитку науки та економіки, зокрема шляхом формування міждисциплінарної тематики проектів, надання переваги проектам, які мають особливо важливе значення для підвищення обороноздатності та національної безпеки держави, мають прикладні результати подвійного використання, а також конкурентоспроможні на світовому ринку та спрямовані на використання у соціальній сфері, виробництві, навчальному процесі. У період із 15 квітня по 15 травня 2017 року зареєстровані в інформаційній системі "Наука в університетах" 9 користувачів в якості керівників проектів. До допоміжної інформаційної системи "Наука в університетах", за посиланням kis.rit.org.ua, керівниками проектів самостійно були введені 7 наукових проектів, за формами, затвердженими наказом МОН від 30.06.2016 № 717.

У обговореннях взяли участь: професор Василь Пасічний, завідувачі кафедр Анатолій Ладанюк, Олександр Гавва, Валерій Мирончук, завідувач Проблемної науково дослідної лабораторії, с.н.с. Андрій Маринін.

Наприкінці засідання НТР прийняла рішення та рекомендації щодо коректив проектів і  рекомендувала чотири проекти для участі у другому етапі конкурсного відбору.