Про громадську активність

11 квітня 2017

Управлінці персоналом 4-го курсу Навчально-наукового інституту економіки і управління сумістили корисне – презентацію громадських ініціатив міжнародного молодіжного проекту UNICEF U-Report – із приємним, адже спеціальним гостем заходу став фронтмен популярного українського гурту «Антитіла» Тарас Тополя.

U-Report проводить глобальні соціологічні опитування молоді у 35 країнах щодо важливих суспільних проблем (безпека в Інтернеті, кібербуллінг, гендерна рівність, домашнє насильство, якість освіти і багато інших) із метою впровадження їх результатів у програмах урядових і неурядових установ, налічує понад 3 млн. U-репортерів по всьому світу і має «зіркову» групу підтримки, з-поміж якої: футболіст і Посол доброї волі UNICEF Девід Бекхем, не менш легендарний Ліонель Мессі та співачка Шакіра.

Представники проекту озвучили підсумки реалізації проекту в Україні за рік, розповіли про механізм експрес-опитувань через безкоштовні SМS і Twitter, способи оброблення інформації, напрямки її подальшого використання у співпраці з Дитячим фондом ООН, Міністерством молоді та спорту України, громадськими і волонтерськими організаціями.

Із Тарасом Тополею, що є членом U-Report Ukraine, говорили про необхідність підвищення громадської свідомості молодих українців, популяризацію української мови, волонтерство і, звичайно, про музику «без цензури»: ставлення музиканта до «піратства», процес написання пісень, просування українського музичного продукту за кордоном, цінову політику на білети, політичні інтриги навколо минулорічного Євробачення і його реалії цьогоріч.

Присутні понад годину задавали співаку запитання, а двоє щасливчиків, серед яких і наша студентка, отримали від нього подарунки з лого U-Report.

Студенти вдячні Тарасу за відвертість, безпосередність і активну громадську позицію, а команді проекту U-Report – за організацію зустрічі та важливу соціальну місію, яку вони виконують. Цього дня на десятки U-репортерів у них побільшало.