Про електронні системи для підприємств харчування

5 квітня 2017

На кафедрі технології харчування та ресторанного бізнесу відбулося відкрите лабораторне заняття асистента Олександра Лисого з дисципліни «Електронні системи готельно-ресторанного господарства». Темою заняття було знайомство з системою «ПАРУС-РЕСТОРАН», яка використовується для автоматизації роботи ресторану, кафе, бару, пабу, клубу та інших закладів ресторанного господарства.

Студенти спеціальності «Готельно-ресторанна справа» 1 курсу зі скороченим терміном навчання, які вступили до нашого університету після коледжів, мали змогу ознайомитися з інтерфейсом та основними принципами роботи електронної системи управління. «Бек офіс» (Back Office) у складі комплексного забезпечення «ПАРУС – РЕСТОРАН», що призначений для облікового відображення товарних операцій і складається із модулів складського обліку, звітності та модуля, який налаштовує конфігурацію робочих місць. Це сприяє комплексному обліку товарних запасів підприємств ресторанного господарства.

Вивчення даного програмного забезпечення необхідне майбутнім фахівцям сфери ресторанного бізнесу, адже воно має низку переваг: забезпечення швидкого оброблення замовлень та обслуговування відвідувачів, узгодженість і контроль над роботою персоналу, інтеграція з сучасним обладнанням – POS-принтерами та POS-терміналами, ведення обліку руху матеріальних цінностей та руху товарів, скорочення витрат на пошук та аналіз інформації.

Викладачі кафедри, які були присутні на лабораторному занятті, високо оцінили науково-теоретичний рівень і практичну підготовленість Олександра Лисого та бажають успіхів у викладацькій діяльності!