Пріоритети підготовки фахівців автоматизації

15 жовтня 2015

15 жовтня в університеті відбулася 1-ша конференція вищих навчальних закладів України «Просвіта та підготовка кадрів на ринку промислової автоматизації», організована кафедрою інтегрованих автоматизованих систем управління нашого університету і Асоціацією підприємств промислової автоматизації України, співзасновником і членом якої є наш навчальний заклад.

У роботі конференції взяли участь представники вищих навчальних закладів: НТТУ «КПІ», Київського національного університету будівництва і архітектури, Харківського національного університету радіоелектроніки, Національного університету «Львівська політехніка», Сумського технікуму харчової промисловості, Національного транспортного університету, Донецького національного університету (м. Красноармійськ), Криворізького національного університету, а також представники системних інтеграторів і представників промисловості: TUV СВ «Альтера», Український Венчурний Хаб, ДО «Сіменс», Промелектро, Blumenbecker, АВВ Лтд, ВГ «Техінсервіс, ТОВ «Клінкман Україна», ДП «Фестон», «Арселор Міттал».

Головними завданнями організатори конференції визначили: прояснення та узгодження пріоритетів у просвіті ринку та сфері підготовки кадрів; визначення сучасної моделі компетенцій спеціаліста промислових АСУ; оновлення пакету послуг із навчання та перепідготовки спеціалістів; консолідація замовників людських ресурсів ринку АСУ та постачальників послуг навколо критичних питань просвіти і підготовки кадрів.

За результатами роботи конференції була прийнята резолюція, яка стане планом дій на майбутнє.