Працевлаштуватися за кордоном

13 листопада 2015

Студенти, випускники та адміністрація факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу зустрілися з представником міжнародної мережі готелів «Rixos Hotels». Компанія була заснована у 2000 році в столиці туризму Туреччини – місті Анталія. Готелі працюють виключно за системою «All inclusive – All Exclusive», що слугує візитною карткою іміджу бренду «Rixos Hotels».

В Україні мережа представлена 5-зірковим лікувально-реабілітаційним курортним комплексом «Rixos Prikarpattya», розташованим в екологічно чистій зоні Прикарпаття, місті Трускавці. Також готелі компанії є, звісно, у Туреччині, Єгипті, Литві, ОАЕ, Грузії, Хорватії. Комфортабельні готелі пропонують розкішний відпочинок, бездоганний сервіс і справжню турецьку гостинність.

Представник компанії розповів студентству про перспективи працевлаштування у готелях мережі «Rixos Hotels» як в Україні, так і за кордоном, а випускників факультету запросив на роботу. Крім того, з адміністрацією факультету була обговорена можливість стажування студентів за кордоном, у Туреччині.

На зустріч завітала проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Лариса Арсеньєва, яка висловила сподівання на успішну та плідну співпрацю з керівництвом міжнародної мережі «Rixos Hotels».