Практичний досвід

22 червня 2017

Магістри спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Катерина Соловей та Валерія Ляховецька взяли участь у розв'язанні кейса від міжнародної компанії Deloitte, яка об'єднує десятки тисяч висококласних фахівців, що працюють у незалежних фірмах і забезпечують надання послуг у сфері аудиту, управлінського та фінансового консультування, управління ризиками, оподаткування і супутніх послуг.

На період вирішення кейса наші студентки стали консультантами з податків. Їх основне завдання було оцінити можливі наслідки при зміні податкових ставок в Україні.

Крім того, в рамках програми вони розглядали та мали нагоду запропонувати альтернативні моделі податкової політики для України.

Участь у кейсі дозволила Катерині та Валерії поглибити свої знання у сфері оподаткування та отримати відмінний досвід вирішення комплексних фінансових завдань.

Наші студентки вибороли місце у фінальній частині програми та  презентували свій кейс.

Нині для дівчат існує можливість працевлаштування у відділі Tax&Legal компанії Deloitte. Вітаємо!