Практичне заняття

6 жовтня 2017

4 жовтня 2017 року в. о. завідувача кафедри іноземних мов професійного спрямування Олена Галинська провела відкрите заняття з дисципліни «Іноземна мова (за професійним спрямуванням)» для студентів 1-го курсу групи ГС 1-8, спеціальності «Готельно-ресторанна справа». Тема практичного заняття – «Taking Restaurant Reservation».

Метою заняття було введення та активізація лексичних одиниць по темі, розвиток навичок аудіювання як однієї з найважливіших складових мовленнєвої компетенції, діалогічного і монологічного мовлення.

Під час практичного заняття використовувалися інтерактивні методи навчання та мультимедійні технології, що сприяло як кращому засвоєнню теми, підвищенню мотиваційної складової студентів до вивчення англійської мови, так і поглибленню інтересу до майбутньої професії.

Студенти активно працювали на занятті, створювали власні діалоги, відповідали на поставлені запитання. Додатковий матеріал допомагав студентам активізувати нову лексику та водночас зробити акцент на використанні прийменників часу (граматичний аспект).

На занятті були присутні викладачі кафедри, співробітник Навчально-методичного управління НУХТ Алла Оскілко. Оцінювання проведеного практичного заняття буде здійснене на найближчому засіданні кафедри із формуванням відповідного висновку.