Практична цінність – беззаперечна

8 листопада 2017

На кафедрі технології хлібопекарських і кондитерських виробів відбувся науковий семінар «Формування показників якості вершкових кремів пониженої жирності з різновидами цукрів» аспіранта Юлії Звягінцевої-Семенець. Науковий керівник – доцент кафедри хлібопекарських і кондитерських виробів Юлія Камбулова.

Для досягнення поставлених цілей аспірантом здійснена оптимізація рецептурного складу вершкових кремів із визначенням оптимального часу збивання, температури вершків і концентрації структуроутворювачів – альгінат натрію та j-каррагінану.

Також, Юлія Звягінцева-Семенець представила результати досліджень мікроструктури зразків вершкових кремів, їх структурно-механічні, мікробіологічні показники якості та дані дифрактограм, що в цілому дали можливість аспіранту зробити висновок про високу якість розроблених вершкових кремів пониженої жирності

Актуальність теми, її практична цінність та шляхи вирішення поставлених завдань викликали дискусію викладачів кафедри, в результаті якої висловлені побажання та рекомендації щодо подальшої роботи здобувача.