Повним ходом

17 квітня 2018

24-26 квітня команда студентів нашого університету візьме участь у ІІ турі Всеукраїнської олімпіади з хімії, яка цього року відбудеться на базі НУБІП.

Для того, щоб гідно представити наш навчальний заклад необхідна сумлінна підготовка. Саме тому протягом березня-квітня переможці І етапу олімпіади – студенти І-ІV курсів факультету біотехнології та екологічного контролю (майбутні хіміки та біотехнологи) Евгеній Гук, Анна Зварич, Вячеслав Длужевський, Ольга Чугай та Олена Теребило – бажані гості на кафедрі харчової хімії. Під керівництвом в.о. завідувача кафедри Світлани Бондаренко, викладачів Віри Іщенко, Веніаміна Фоменка, Наталії Сімурової, Олексія Муратова вони активно готуються до ІІ туру Всеукраїнської олімпіади.

Разом із викладачами студенти розглядають складні розділи загальної, неорганічної та органічної хімії. Також триває й підготовка до практичного туру, що особливо подобається учасникам команди, адже це стане у нагоді не тільки на олімпіаді, але й у науковій роботі та майбутній професійній діяльності.

Отже побажаємо нашій команді успіхів у змаганні ерудитів!

    СТРІЧКА НОВИН