Повна готовність

16 березня 2017

25 березня – День відкритих дверей університету, до якого активно готуються всі структурні підрозділи. Не виключення і викладачі кафедри ділової іноземної мови та міжнародної комунікації, які відвідують загальноосвітні навчальні заклади, де спілкуються зі старшокласниками, інформують їх про спеціальності та спеціалізації підготовки в НУХТ на основі повної загальної середньої освіти, про підготовку до здачі ЗНО та вступу до університету на підготовчих курсах нашого вишу, де пріоритетами є висока якість викладання і висока результативність вступу.

Зокрема, викладач Наталія Ципанова відвідала спеціалізовану школу з поглибленим вивченням російської мови №96 ім. О. К. Антонова, а старші викладачі кафедри Оксана Кияшко та Людмила Власенко – гімназію № 323 та Скандинавську гімназію.

Від них учні дізналися, що наш навчальний заклад – головний центр і координатор у сфері розвитку та впровадження інноваційних  харчових технологій, й що гордістю університету є науково-педагогічні кадри. Крім того, викладачі наголосили на тому, що всю поточну інформацію можна  знайти на сайті університету. Школярі також отримали рекламні буклети та були запрошені разом із батьками прийти на День відкритих дверей університету, щоб мати можливість детальніше познайомитись із особливостями навчання за різними спеціальностями та отримати вичерпні відповіді на свої питання безпосередньо від керівництва університету та студентів.