Потурбуйся про майбутнє вже сьогодні

16 листопада 2016

16 листопада 2016 року в холі 2-го поверху головного корпусу університету відбувся Ярмарок вакансій, організований відділом працевлаштування випускників із метою надання допомоги студентам і випускникам у плануванні професійної кар’єри.

Учасниками Ярмарку стали: компанії 1+1 MEDIA, «АЗБІ», «Сільпо», ТЗОВ T.B FRUIT «Яблуневий дар», «Велика кишеня», ТОВ «Універсальне агентство «ПРО-ФАРМА», «Крила», «Данон», Domino’s Pizza, мережа кафе «ILLY» та ін., а також Державна служба зайнятості України.

В урочистій церемонії відкриття заходу взяли участь: проректор університету з науково-педагогічної та виховної роботи Лариса Арсеньєва, проректор з наукової роботи Олександр Шевченко, проректор з навчально-виробничої діяльності та розвитку Олександр Бессараб, заступник голови Державної служби зайнятості України Сергій Кравченко, директор Навчально-наукового інституту харчових технологій Оксана Кочубей-Литвиненко, заступник директора Навчально-наукового інституту економіки і управління Наталія Слободян, начальник навчально-методичного управління Валерій Виговський, декани факультетів – автоматизації і комп’ютерних систем Людмила Маноха, інженерної механіки та пакувальної техніки Сергій Блаженко, готельно-ресторанного та туристичного бізнесу Віктор Доценко, начальник відділу працевлаштування випускників Вікторія Романенко, заступники деканів, завідувачі кафедр і, звичайно ж, студенти.

Вітаючи від імені ректорату учасників заходу, проректор Людмила Арсеньєва, зокрема, наголосила на тому, що керівництво університету й надалі докладатиме всіх зусиль аби сприяти працевлаштуванню кожного нашого випускника.

Презентував діяльність Державної служби зайнятості й найближчі масштабні заходи, спрямовані на працевлаштування їх відвідувачів, заступник голови Державної служби зайнятості України Сергій Кравченко.

Начальник відділу працевлаштування випускників Вікторія Романенко роз’яснила функції відділу й закликала студентів активніше заповнювати спеціально розроблені для них анкети, аби фахівці відділу могли оперативно надавати допомогу у працевлаштуванні, з урахуванням індивідуальних особливостей і схильностей того, хто по неї звернувся.

Ярмарок надав унікальний шанс нашим студентам дізнатися про кадрові потреби бізнесу від представників найкращих компаній, поспілкуватися з HR-менеджерами, познайомитись із критеріями відбору персоналу, подати своє резюме на відкриті вакансії та зрозуміти, якими навичками потрібно володіти, щоб отримати роботу в умовах жорстокої конкуренції на ринку праці.

Фотоальбом...