Потрібна інформація

1 грудня 2017

​Доценти кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства Роман Мукоїд і Роман Кириленко зустрілися з учнями 11 та 10 класів Новосілківської ЗОШ школи І-ІІІ ступенів Києво-Святошинського району.

Під час зустрічі майбутні абітурієнти отримали вичерпну інформацію про напрями підготовки та перелік спеціальностей, за якими здійснюється навчання в НУХТ, досягнення студентів у навчанні та науковій роботі, заняття громадською та науково-дослідною роботою, спортом, художньою самодіяльністю.

Викладачі розповіли учням про професійне спрямування навчання, теоретичну і практичну підготовку на кафедрі та можливості подальшого працевлаштування за спеціальністю «Технології продуктів бродіння і виноробства».

Учні школи були проінформовані про Дні відкритих дверей НУХТ, у рамках яких проводяться майстер-класи за участю викладачів і майбутніх абітурієнтів, а також відбувається відвідування кафедр університету.

Зацікавленість школярів дає надію, що вони вже влітку поповнять ряди наших студентів.