Посвята у програмісти

14 квітня 2017

Закінчилась декада фахової комісії інформатики і комп’ютерних технологій, яка традиційно бурхливо проходить навесні у Смілянському коледжі харчових технологій нашого університету.

Протягом двох тижнів серед майбутніх програмістів – студентів відділення автоматизації і комп’ютерних систем коледжу вирували справжні пристрасті та дух змагання.

Студенти груп 1-4-го курсів брали участь у різноманітних конкурсах, відповідали на запитання вікторин із історії розвитку комп'ютерної техніки та програмування, демонстрували свою майстерність у швидкісній зборці комп’ютера, відбивали знаки на швидкість, змагалися в мистецтві програмування.

Студенти творчо підійшли до розроблення тематичних презентацій «Вони прославляють Україну» - тема цьогорічного конкурсу презентацій, показали майстерність у створенні комп'ютерних малюнків на тему «Мій віртуальний світ».

День 13 квітня став знаменним у житті першокурсників відділення - вони стали справжніми членами громади програмістів коледжу. Під час урочистостей з нагоди підведення підсумків декади комісії інформатики і комп’ютерних технологій почесними грамотами були нагороджені переможці та учасники фахових конкурсів і олімпіад.

Також були вручені нагороди учасникам Всеукраїнської олімпіади з програмування та Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер-2017».

Кульмінацією свята стала церемонія посвячення першокурсників у програмісти, яку провели їх старші товариші - студенти 4 курсу.