Посвята по-сумськи

2 вересня 2016

У Сумському коледжі харчової промисловості НУХТ відбулися урочистості з нагоди Дня знань.

Цьогорічне свято проходило в ювілейний для України рік – 25 річницю незалежності. А тому провідними мотивами заходу стали патріотизм, свобода, мир, шана героям, які захищають територіальну цілісність України.

Із вітальним словом і побажанням успіхів у навчанні звернувся до студентів директор коледжу Юрій Барилюк.

На урочистій лінійці були підведені підсумки минулого навчального року, за результатами якого кращих студентів, відмінників навчання, переможці всеукраїнських обласних конкурсів та олімпіад були нагороджені грамотами. Традиційно визначений переможець конкурсу «Краща група року», нею стала група 1-ХП-06 (куратор – Ірина Лоза).

Особливим цей день був для першокурсників, яких посвячували у студенти. Студентський квиток першокурсникам вручив Ярослав Мудрий, який наголосив на важливості освіти і миру на землі. У свою чергу студенти склали присягу на вірність коледжу та збереження його традицій.

Гучний дзвінок покликав студентів і викладачів на перший урок у 2016-2017 навчальному році.