Попереду – успішне майбутнє

2 жовтня 2017

Випускники Львівського державного коледжу переробної і харчової промисловості НУХТ цінуються як кваліфіковані та відповідальні фахівці на харчових підприємствах Галичини та всієї України.

У реаліях сьогодення, розуміючи необхідність здобуття вищої освіти, випускники коледжу зазвичай продовжують навчання у нашому університеті. Отримані в коледжі професійні практичні навички з виробництва і експлуатації технологічного обладнання дозволяють легко і цікаво продовжити навчання в університеті, та стати справжніми інженерами і керівниками підприємств харчової та суміжних галузей промисловості.

Днями доцент кафедри машин і апаратів харчових та фармацевтичних виробництв Юлія Теличкун завітала до студентів коледжу з метою ознайомлення їх із перспективами продовження навчання та здобуття інженерної вищої освіти в нашому університеті.

Студенти коледжу сприйняли надану інформацію із особливою зацікавленістю. Цьому зокрема сприяли цікаві відео та мультимедійні матеріали про НУХТ і його освітні програми, зокрема із обладнання харчових, біотехнологічних і фармацевтичних виробництв, а також видавництва і поліграфії. Не менш цікавими були презентації умов навчання, дослідницької роботи й тісної міжнародної співпраці у нашому університеті.

Студенти коледжу з цікавістю гортали Facebook-сторінку кафедри машин і апаратів харчових і фармацевтичних виробництв. Цікава та оригінально представлена інформація вже зараз дозволяє їм стати активними учасниками студентського життя університету.

Присутня аудиторія із гордістю сприйняла інформацію, що більшість випускників коледжу, які нині навчаються у нашому університеті, – це найкращі, найвідповідальніші студенти, якими наш університет пишається.

Працевлаштування випускників університету на провідних підприємствах харчової промисловості та у представництвах відомих компаній України та світу спонукає випускників коледжу до навчання в університеті. А отримані під час попереднього навчання у коледжі професійні навички в поєднанні з університетською освітою лише підвищують гарантію успішного працевлаштування, що підтверджується швидкими успіхами випускників минулих років.

На останок нагадаємо шановним студентам коледжу, що випускова кафедра машин і апаратів харчових і фармацевтичних виробництв із нетерпінням чекає на них у своєму дружному студентському колективі та бажає успішної реалізації отриманих під час навчання знань.