Попереду – шлях перемог!

2 березня 2018

2 березня відбулося вручення дипломів магістрам Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого. Інститут був створений у липні 2017 року, тож це було перше вручення дипломів, що додало хвилювання урочистостям, адже адміністрація прагнула подарувати своїм першим випускникам по-справжньому тепле сімейне й незабутнє свято. І це колективові блискуче вдалося. У актовій залі зібралися дирекція інституту, завідувачі кафедр й викладачі, студенти молодших курсів, батьки й друзі винуватців урочистостей.

Розпочалося свято зі слайд-шоу зі світлинами випускників, а далі слово взяв директор інституту Сергій Блаженко. Він тепло привітав магістрів і вручив грамоти за відмінне навчання, активну участь у громадському, спортивному й культурному житті інституту та університету. Подякою дирекції інституту був нагороджений «золотий випускник-2018» Валентин Туфекчі, який не тільки закінчив навчання з дипломом із відзнакою, але й впродовж усіх студентських років захищав честь інституту на найрізноманітніших заходах – від наукових до культурно-масових.

Приєднався до сердечних вітань і заступник директора інституту з наукової та методичної роботи Михайло Масліков.​

Щирі напутні слова адресували своїм вихованцям, вручаючи їм дипломи, завідувачі випускових кафедр – мехатроніки та пакувальної техніки Анатолій Соколенко, технологічного обладнання та комп’ютерних технологій проектування Валерій Мирончук, машин і апаратів харчових та фармацевтичних виробництв Олександр Гавва, електропостачання і енергоменеджменту Сергій Балюта, теплоенергетики та холодильної техніки Сергій Василенко. 

Не менш теплими були виступи випускників – Валентина Туфекчі, Євгена Балагура, Василя Федиковича, які за покликом серця вийшли на сцену, й дякували своїм педагогам за навчання професії й науку бути людьми і патріотами нашого вишу й України, відстоювати свої переконання, захищати слабших, за  підтримку й батьківські поради, за можливість займатися улюбленою справою й саморозвиватися. А ще – обіцяли з честю нести горде ім’я – випускник київського харчового!

Востаннє вийти на сцену актової зали з музичними вітаннями скористалися нагодою «золоті» голоси інституту Василь Федикович і Роман Катюха.

Ще довго випускники не розходилися після урочистостей й не відпускали своїх викладачів – спільні фото на пам’ять, останні поради, настанови й обіцянки знову повертатися до рідної Альма матер… Нехай доля буде прихильною до вас, магістри НУХТ! 

Фотоальбом...

    СТРІЧКА НОВИН