Покращити компетентності

5 вересня 2017

​Відтепер українські студенти зможуть брати участь у дослідницькому стажуванні в Канаді у межах Програми Mitacs Globalink Research Internship, урочиста церемонія відкриття якої відбулася у Національному музеї Тараса Шевченка в Києві.

Щороку, з травня до вересня, до 35 учасників з України, що пройшли відбір, упродовж 12 тижнів стажуватимуться під керівництвом викладачів канадських університетів. Дослідження відбуватимуться з різних наукових дисциплін: від інженерних, технічних і математичних до гуманітарних і соціальних наук. Під час подання заявки студенти зможуть обрати до 7 дослідницьких проектів, які надають канадські вчені.

Нагадаємо, що учасниками цієї програми вже є студенти з 9 країн світу, зокрема, Австралії, Франції, Німеччини. Наразі програма стажування доступна у понад 60 університетах Канади. Вона включає не лише роботу над спільним проектом, а й переліт, стипендію, медичне страхування, можливість відвідувати заходи з професійного розвитку тощо.