Показуха

1 грудня 2017

У Кам’янець-Подільському коледжі харчової промисловості НУХТ у рамках декади комісії фізико-математичних дисциплін викладач математики Лілія Мельник провела математичну вікторину "ПОКАЗУХА". У заході взяли участь студенти 011, 012 та 611 груп.

Студенти трьох команд показували мімікою та жестами математичні слова, а інші учасники ці слова відгадували. А під час конкурсу «Малювали» гравці малювали на дошці назву або зміст відомих пісень, у словах кожної з яких були числа («Ой, на горі два дубки», «Два кольори», «Маруся раз, два, три калина…», «Два акорди» і т.д.).

Учасники вікторини переконались у тому, що цариця всіх наук – математика буває різною: веселою і мудрою, таємничою і чарівною, пристрасною і поміркованою.

Студенти продемонстрували  кмітливість, винахідливість і наполегливість в усіх конкурсах. Перемогу одержала команда 012 групи "β".