ЗАПРОШУЄМО ВИПУСКНИКІВ КОЛЕДЖІВ ТА ТЕХНІКУМІВ ДО ВСТУПУ В НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

11 січня 2017

Шановні випускники коледжів і технікумів!

З 1 лютого 2017 р. для випускників коледжів і технікумів, які планують вступати до університету на скорочену форму за спорідненими спеціальностями для здобуття  освітнього ступеня  бакалавра, у Центрі доуніверситетської освіти для громадян України та іноземних держав НУХТ починають працювати курси з підготовки до фахового вступного випробування зі спеціальності 151 – Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології за дистанційною формою навчання. Навчальні матеріали готують викладачі випускової кафедри за програмою фахового вступного випробування з обраної спеціальності.

Для підготовки до навчання в університеті також розроблено курси з математики і фізики за програмами їх вивчення в університеті. Форма навчання очна-заочна або дистанційна.

Предмет підготовки з:

Форма навчання

Фахового вступного випробування зі спеціальності 151 – Автоматизація та компۥютерно-інтегровані технології

Дистанційна*

Математики

Очно-заочна (1 раз на місяць) / Дистанційна*

Фізики

Очно-заочна (1 раз на місяць)

Термін навчання           з 01.02.2017 р. по 30.06.2017 р.

Вартість навчання        410 грн. (за 1 предмет)

* За дистанційною формою навчання слухач може розпочати навчання у будь-який час.

Кожен слухач може обрати бажаний перелік курсів

Для інформації: до НУХТ на цю спеціальність на бюджетну форму навчання поступили:

у 2015 р. на 3 курс        33 студента;         на 2 курс    8 студентів;

у 2016 р. на 3 курс        25 студентів;        на 2 курс    3 студента

Більш детальну інформацію можна отримати за телефонами Центру доуніверситетської освіти для громадян України та іноземних держав НУХТ (287-94-92, 289-67-13), а також за телефоном завідувача кафедри інтегрованих автоматизованих систем управління Ельперіна Ігоря Володимировича – (044) 287-91-04, (067) 784 27.05, а також за електронною поштою ivelperin@gmail.com

Адреса: 01601, м. Київ, вул. Володимирська, 70, корп. Б-207