Подвійний «удар»

20 березня 2017

Конкуренція між університетами за кращих, цілеспрямованих абітурієнтів спонукає наш заклад до активної профорієнтаційної роботи, водночас передбачаючи урізноманітнення заходів і напрямів її проведення.

Тому напередодні Дня відкритих дверей університету, який відбудеться 25 березня, доцент кафедри ділової іноземної мови та міжнародної комунікації Олена Галинська спільно зі студентами Навчально-наукового інститут економіки і управління Тетяною Феоктістовою (спеціальність «Маркетинг», 3 курс) і Андрієм Москальчуком (спеціальність «Фінанси», 2 курс) провели захід із профорієнтації з учнями 10 і 11 класів СЗШ № 111 ім. С.А.Ковпака.

Під час зустрічі, яка відбулася за сприяння директора школи Валентини Юрченко, викладач розповіла про спеціалізацію НУХТ, напрями професійного навчання, роздала інформаційні буклети та рекомендувала орієнтуватися на інформацію офіційного сайту університету.

Зі свого боку, студенти розповіли про студентське життя – організацію дозвілля, цікаві заходи, які відбуваються в інституті та університеті, можливості займатися спортом у секціях із волейболу, баскетболу, футболу та ін.

Наприкінці зустрічі представники університету запросили старшокласників відвідати наш навчальний заклад у День відкритих дверей, ознайомитися з умовами прийому на навчання, поспілкуватися з керівництвом університету, оглянути лекційні аудиторії, навчальні лабораторії та комп’ютерні класи.

Сподіваємося, що доречне поєднання офіційно-інформаційної презентації нашого університету та студентського прикладу вагомо покращило і зробило доступнішим сприйняття учнями інформації про переваги здобуття вищої освіти в НУХТ.