Подорож у світ солодощів

11 червня 2018

Студенти Навчально-наукового інституту харчових технологій, що навчаються за освітньою програмою «Технологічна експертиза та безпека харчових продуктів», разом із асистентом кафедри експертизи харчових продуктів Катериною Золотоверх побували на Київській шоколадній фабриці «ROSHEN».

Корпорація «ROSHEN» – один із найбільших виробників кондитерської продукції в Україні та Східній Європі, що виробляє близько 320 видів кондитерських виробів.

Студенти дізналися історію заводу, історію шоколаду, а також різницю між чорним, молочним і білим шоколадом та його технологіями виготовлення. Майбутнім експертам продемонстрували роботу самої нової технологічної лінії виробництва шоколаду в Києві. Саме цього дня на лінії виготовляли новий вид шоколаду «Elegants», отож студенти ознайомилися із технологічними процесами його виготовлення.

Наприкінці візиту студенти взяли участь у програмі «Дизайн та упаковка», де кожний мав змогу розробити власний дизайн оформлення коробочки для шоколаду  «Elegants», яку вони отримали в подарунок.

Отримані знання стануть в нагоді під час підготовки курсових і дипломних робіт, а враження від захоплюючої подорожі у світ виробництва солодощів залишаться зі студентами надовго.

    СТРІЧКА НОВИН