Подорож містом майбутнього

12 липня 2017

У розпалі вступні випробування до магістратури, а студенти-бакалаври і викладачі кафедри управління персоналом та економіки праці Навчально-наукового інституту економіки і управління не втрачають нагоди долучитися до актуальних подій столиці.

У рамках кафедрального проекту «ProductiveWorkspace» (вивчаємо зсередини умови праці, побуту і корпоративну культуру провідних підприємств) вони побували у нещодавно відкритому в Києві інноваційному технопарку Unit.City (засновник – фонд K.Fund), побудованому по аналогії до кампусів Google та інших гігантів Кремнієвої долини.

Розробленням бренду, комунікацій та дизайном для Unit.City займається креативне українське агентство Fedoriv, яке на правах резидента завершує тут облаштування експериментального Fedoriv Digital Lab.

Екосистему містечка забезпечує Центр розвитку технологічних компаній (TCDC), який допомагає резидентам у пошуку новаційних ідей, талант-менеджменті, формуванні команд для технологічних центрів. Уже зараз у дзеркальній будівлі на території парку розмістилося 25 відомих українських компаній і стартапів, в тому числі лабораторія віртуальної реальності (VR First) і 3D-прототипування (FabLab Fabricator).

Управлінці персоналом мали змогу побачити робочі приміщення унікальної фабрики програмування Unit Factory (спільного проекту з французькою Школою 42), яка безкоштовно готує молодих ІТ-спеціалістів за умови, що випускники працюватимуть в Україні впродовж трьох років; особисто поспілкуватися та почути про всі нюанси роботи містечка від його керуючих партнерів – підприємця Макса Яковера, колишнього резидента Comedy Club, і бізнесмена Максима Бахматова, які, зокрема, мають успішний досвід реформування ВДНГ.

У найближчі роки в розвиток Unit.City планується інвестувати 200 млн. доларів. За задумом засновників, це буде «місто в місті» площею близько 25 га із розвиненою інфраструктурою (спортивно-розважальні, торговельні, житлові комплекси) і, звичайно, об’єктами основного призначення – бізнес-кампусами у форматі клаб-офісів і коворкінгів для хай-тек-компаній, R&D-центрів, інкубаторів і акселераторів, цифрових медіа, освітніх і культурних проектів, де матимуть можливість працювати понад 15 тисяч висококласних спеціалістів. Тож для наших студентів-управлінців персоналом ця подорож містом майбутнього стала, в першу чергу, неформальним знайомством із роботодавцем нової формації та його надсучасними умовами праці, яким немає аналогів в Україні.