Подарунки від щирого серця

14 квітня 2017

У Смілянському коледжі харчових технологій НУХТ підготовка до Великодніх свят розпочалася заздалегідь, адже всі долучилися до акції «Великодній кошик для бійців».  Студенти писали листи підтримки, готували великодні кошики.

Волонтери ГФ «Самооборона Смілянського Майдану «СІЧ» надали борошно та яйця, а працівники їдальні коледжу під керівництвом ПП Олени Тяпкової випекли 20 пасок і пофарбували 350 яєць. Також у  перший  день практики 16 пасок випекли студенти групи ВХК14 зі своїм керівником Валентиною Заславною.

Крім продуктів до благодійної скриньки волонтери зібрали кошти на смаколики.

А далі студенти груп ОКС16 та МЕХ15 стали учасниками освячення волонтерської допомоги, зібраної студентами та школярами міста і району. Великоднє освячення відбулося на території храму мучениці Євгенії УПЦ Київського патріархату за участі настоятеля, отця Богдана.

Того ж дня волонтери відправили великодні подарунки до зони АТО.