Плідна зустріч

21 квітня 2017

​Перший проректор університету Володимир Яровий і проректор з навчально-виробничої діяльності та розвитку Олександр Бессараб з робочим візитом знаходяться у Кам’янці-Подільському, де розташований один із відокремлених структурних підрозділів університету – Кам’янець-Поділський коледж харчової промисловості. Нещодавно там відбулися вибори нового директора, тож керівництво нашого навчального закладу вирішило відвідати підрозділ, поспілкуватися з колективом, випрацювати шляхи подальшого розвитку.

Скориставшись нагодою, проректори разом із директором коледжу Віктором Федорівим, зустрілися з мером м. Кам’янець-Подільський Михайлом Сімашкевичем. У ході зустрічі вони обговорили вектори розширення співпраці, зокрема підтримки міста у розвитку академічної мобільності студентів, обміну досвідом із іноземними партнерами. Наразі зацікавленість у такій співпраці висловлюють польські освітяни.

У нового керівництва коледжу є багато амбітних планів щодо виходу навчального закладу на якісно новий рівень діяльності, керівництво університету готове надавати всебічну підтримку колективові у втіленні цих планів. Сподіваємося, тепер таку підтримку наш коледж матиме і від міста.