Плекаємо наукову еліту

4 вересня 2017

1 вересня, у День знань, в Ірпінському ліцеї інноваційних технологій відбулася урочиста лінійка з нагоди Першого дзвоника. На свято був запрошений заступник директора Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого НУХТ Михайло Масліков. Він привітав ліцеїстів, їх батьків і учителів зі святом і висловив наміри інституту про співробітництво і надання допомоги з метою підвищення якості навчання та залучення молоді до наукової творчості за тематикою ННІТІ ім. акад. І.С. Гулого.

Ірпінський ліцей інноваційних технологій цього року вперше відкриває двері своїм ліцеїстам. Це один із найсучасніших освітніх закладів в Україні, створений для талановитої молоді, оснащений сучасними високотехнологічними лабораторіями для навчальної і наукової роботи у рамках Малої академії наук. Він буде працювати за міжнародними стандартами освіти, патронаж ліцею здійснюватиметься професором Оксфордського університету Крісом Імафідоном.