Пізнавай та обирай

12 листопада 2014

12 листопада на базі нашого університету відбулася виставка «День кар’єри в ХоРеКа та рітейлі», на якій роботодавці представили вакантні робочі місця для студентів, випускників та молодих спеціалістів у сфері обслуговування. Захід організований Центром працевлаштування «Імпульс» та відділом працевлаштування студентів нашого університету за підтримки Київського міського центру зайнятості.

У церемонії відкриття виставки взяли участь: проректор університету з науково-педагогічної роботи Олена Поживілова, декани факультетів – бродильних, консервних і цукрових виробництв Петро Шиян, хлібопекарських і кондитерських виробництв Олександр Шевченко, технології м’ясо-молочних і парфумерно-косметичних продуктів Григорій Гончаров, біотехнології та екологічного контролю Юрій Карлаш, економіки і менеджменту Степан Дичковський, начальник науково-дослідної частини університету Володимир Зав’ялов, начальник відділу працевлаштування студентів нашого університету Ольга Грубрина, співзасновник Центру працевлаштування «Імпульс» Володимир Швеця.

У виставці, зокрема взяли участь торгова марка «Горобина» (м.Суми), мережа супермаркетів «Сільпо», мережа магазинів «Ватсонс», готель «Русь», журнали «Отельєр&Ресторатор», «Работа и учеба», «Сучасна освіта», Інтернет портал Foodle.

Також у рамках виставки відбулися майстер-класи: «Як адаптуватися та все встигати у новому колективі (time-management)» від директора групи компаній «ProGroup&Renaissance Consulting» Олександра Жаркова, «Роль керівника в сучасному ресторані» від генерального директора ВД «Рестораторъ» Сергія Трахачева, «Ресторанна культура країн світу: лайфхаки для туристів» від засновників компанії Foodle, «Написання професійного резюме для ХоРеКа та рітейлу» від співзасновника ЦП «Імпульс» Володимира Швеця.

Фотоальбом...