Підвищення компетенцій

12 квітня 2017

12 квітня на кафедрі економіки і права Навчально-наукового інституту економіки і управління відбувся навчально-практичний семінар для викладачів від корпорації «Парус».

Координатор програми для навчальних закладів Євгенія Чиєсова розпочала зустріч із короткої презентації діяльності корпорації та розповіді про її продукти, і, зокрема програму для навчальних закладів України, затверджену Науково-методичним центром вищої освіти МОН. Присутні дізналися, що нині програмне забезпечення корпорації «Парус» у навчальному процесі використовують понад 650 навчальних закладів України, у рамках програми вони безкоштовно отримують програмне забезпечення «Парус», консультаційну й методичну підтримку, а також навчання викладачів у навчальному центрі «Парус» або безпосередньо на базі вишу. Після завершення навчання викладачі мають можливість пройти кваліфікаційне тестування й отримати відповідний сертифікат за обраними програмними продуктами. Також корпорацією організовуються онлайн-вебінари й проводяться різні конкурси, у рамках яких автори кращих методик викладання програмних продуктів «Парус» і керівники кращих студентських робіт отримують грошові гранти. Учасники семінару дізналися про інформаційно-аналітичну систему по законодавству України, яка наразі стала безкоштовною у доступі й користуванні, про комплексну систему автоматизації бюджетних організацій «Парус-бюджет 7.40» й модулі, з яких вона складається, про можливості, що надає хмарна платформа jПарус, а далі розпочали практичне ознайомлення із роботою у комплексній системі «Парус-Підприємство 7.40», що дозволяє автоматизувати всі облікові і управлінські завдання компаній малого та середнього бізнесу.

Така співпраця є надзвичайно корисною для наших викладачів, оскільки дає їм можливість якісно підвищити свій професійний рівень, бути в курсі всіх інноваційних програмних рішень, й використовувати їх у навчальному процесі. Тому маємо надію, що подібні навчально-практичні тренінги й семінари від лідерів ринку стануть постійною складовою підвищення кваліфікаційних компетенцій наших педагогів.