Підсумкова конференція

15 березня 2017

У Кам'янець-Подільському коледжі харчової промисловості НУХТ у рамках декади комісії економічних дисциплін відбулася конференція-презентація «Аналіз виробничо-господарської діяльності підприємств харчової промисловості» серед студентів 641, 031, 032 груп.

Для студентів це була перша виробнича практика, й вони отримали різноманітні враження, якими і поділились під час своїх виступів-презентацій.

Студенти Альона Горбач, Юлія Григорчук, Юлія Гуменюк та Марина Горіх проходили виробничу практику в ТОВ «Український кристал», яке є високотехнологічним, розвинутим підприємством із виробництва хлібобулочних виробів. Керівником практики від підприємства була головний технолог Тетяна Навроцька. Студенти працювали в цехах по виготовленню пшеничного і житнього хліба, здобних булочних виробів, брали участь в експедиції продукції.

На Новоушицькому хлібокомбінаті ТОВ «Агробізнес» практику проходила студентка Аліна Колачук, яка відзначила стійке фінансове становище підприємства і постійне вдосконалення його технічної бази.

Студенти Альона Романова та Наталія Ядвигун, які проходили практику на ТОВ «ТД Хмельницькхліб», відзначили, що підприємство постійно удосконалює асортимент своєї продукції, контролює її якість та матеріально зацікавлює своїх працівників.

ТОВ «Здоба» міста Івано-Франківськ стало базою практики для студентів Христини Кравецької, Ольги Качанюк, Зоряни Лучки, Тетяни Стельмащук. Підприємство займається виробництвом кондитерських виробів. У процесі виробничої практики вони виконували за спеціальністю весь цикл основних робіт, перебуваючи на робочих місцях, вивчаючи значну за обсягом ділянку виробництва і набуваючи навичок організації, управління і контролю.

Наприкінці конференції студенти обмінялись набутим досвідом і висловили своє бачення удосконалення діяльності хлібопекарських підприємств, а керівники практики вказали на шляхи вдосконалення її проходження і професійної підготовки студентів.