Підкорити наукову вершину

11 квітня 2017

Студентки кафедри технології харчування та ресторанного бізнесу, магістранти спеціальності «Технології в ресторанному господарстві» Катерина Левкун і Владлена Михайленко представляли наш університет у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальностей «Технології харчування», «Технології в ресторанному господарстві».

Цьогоріч приймав учасників олімпіади Харківський державний університет харчування і торгівлі (ХДУХТ), до якого з’їхалися викладачі вишів, які здійснюють підготовку фахівців для ресторанного господарства, і студенти, майбутні технологи харчування. Викладач кафедри технології харчування та ресторанного бізнесу, доцент Андрій Гавриш був запрошений до участі у роботі журі олімпіади.

Наші учасниці мали можливість відправитися в пішохідну екскурсію центральною частиною міста Харків першого дня. Наступного дня, після урочистого відкриття олімпіади, на них чекало непросте ситуаційне завдання для оцінювання їх теоретичних знань і практичних навичок. Необхідно було навести концептуальну характеристику закладу ресторанного господарства, згідно з вихідними даними; теоретично обґрунтувати та розробити технологію нової ресторанної страви, проаналізувавши рецептурний склад, технологічні процеси, показники якості та безпечності; запропонувати заходи щодо впровадження нової продукції у виробництво з врахуванням ефективного використання технологічного обладнання та робочого часу персоналу закладу ресторанного господарства. І на завершення оцінити ефективність наукової розробки з точки зору рентабельності та конкурентоспроможності.

Наші студентки доклали максимум зусиль, щоб гідно представити факультет готельно-ресторанного та туристичного бізнесу і наш університет.

Вітаємо Катерину Левкун, яка зайняла ІІІ місце і була нагороджена дипломом Міністерства освіти і науки України! Бажаємо їй успіху у підкоренні нових наукових вершин!