Підготовка до переобрання

6 квітня 2018

5 квітня 2018 р. відповідно до плану змістового модулю асистент кафедри готельно-ресторанної справи Ольга Пушка провела відкрите практичне заняття «Визначення кількості відходів, маси нетто та порцій страв, приготовлених з овочів, плодів і грибів» з дисципліни «Технологія продукції ресторанного господарства» у групі ГС-2-6.

На занятті були присутні заступник декана факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу з навчальної роботи Наталія Бондар, фахівець навчально-методичного управління університету Алла Оскілко, доценти, старші викладачі та асистенти кафедри.

Практичне заняття було представлене у доступному та цікавому форматі, з використанням мультимедійного матеріалу. Студенти опанували методику розрахунку кількості відходів, виходу напівфабрикатів, готової продукції при обробленні овочів, плодів, грибів залежно від сезону, навчилися вирішувати виробничі ситуації закладів ресторанного господарства.

Присутні викладачі відзначили, що заняття відбулося на високому методичному рівні, студенти прийшли на нього вчасно, мали достатній рівень теоретичної підготовки і отримали додаткові знання, вміння і навички.

Враховуючи, що дане заняття проводилось із метою підготовки до переобрання Ольги Пушки на посаду асистента, його ґрунтовне оцінювання буде здійснено на найближчому засіданні кафедри із формуванням відповідного висновку для Навчально-методичного управління університету.