Підготовка до наукової конференції

4 квітня 2018

На початку квітня доцент кафедри харчової хімії Наталія Сімурова в рамках підготовки до щорічної конференції молодих вчених, студентів та аспірантів НУХТ організувала екскурсію для членів наукового гуртка «Алхімік» Анни Зварич і Вячеслава Четепанського (студенти 2 курсу факультету біотехнології та екологічного контролю) до ДУ «Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка НАМН України».

Молодих дослідників зустріли старший науковий співробітник відділу епідеміології ендокринних захворювань Олексій Сімуров і старший науковий співробітник відділу репродукції та адаптації Любов Полякова. Основною темою поїздки було ознайомлення студентів зі створенням нових лікарських форм у лабораторії органічного синтезу

Олексій Сімуров детально познайомив студентів-біотехнологів із основними етапами створення нових лікарських форм. Основною метою цієї роботи є збільшення біологічної доступності лікарських засобів, що на практиці означає підвищення ефективності дії ліків, зниження застосованих доз, у результаті чого лікування стає безпечнішим для організму.

Любов Полякова розповіла студентам про основні напрямки роботи відділу, зокрема про гістологічні дослідження, що виконуються під час доклінічного вивчення нових препаратів, показала практичні прийоми та обладнання, що застосовується при таких дослідженнях.

Родзинкою екскурсії стало ознайомлення молодих науковців із технологією виготовлення таблеток. Вони власноруч виконали усі стадії, починаючи від зважування компонентів і закінчуючи пресуванням готової лікарської форми – таблеток.

У цілому екскурсія вийшла дуже цікавою та пізнавальною. А набуті знання стануть у нагоді як у навчанні, так і в майбутній практичній діяльності.

    СТРІЧКА НОВИН