Перспективи розвитку індустрії гостинності

7 квітня 2017

У рамках 83-ї Міжнародної наукової конференції молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті» відбулося засідання секції «Готельно-ресторанна справа», модератором якої виступила кафедра технології харчування та ресторанного бізнесу.

Головою секції була завідувач кафедри Оксана Арпуль, яка і розпочала роботу з теплих привітальних слів, секретар секції – доцент Лариса Шаран.

Всього на секцію були подані 98 матеріалів доповідей, присвячених перспективам розвитку індустрії гостинності.

Надзвичайну зацікавленість присутніх викликали наукові розвідки наших студентів. Зокрема, студенти І курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» освітнього ступеню «магістр» і ОКР «спеціаліст» розглянули перспективи розвитку вітчизняного готельного господарства: Ксенія Попович розповіла про розроблення системи управління якістю служби Housekeeping, Тетяна Антоненко – перспективи розвитку агроготелів, Руслана Шмаргун – стратегію розвитку конгрес-готелів. А студенти спеціальності «Харчові технології» спеціалізацій «Технології в ресторанному господарстві» і «Технології харчування» разом зі своїми науковими керівниками зосередили увагу на удосконаленні технологій страв для закладів ресторанного господарства. Жваве обговорення викликали доповіді Аліни Ніколайчук про перспективи використання гарбузово-морквяного напівфабрикату й Анни Лавриненко про використання спіруліни в технологіях ресторанної продукції. Варто відзначити ґрунтовну доповідь студента ІІІ курсу спеціальності «Харчові технології» Антона Костенко про пристрій для рівномірного теплового оброблення продукції, розфасованої в герметичну тару.

Після кожної доповіді виникала активна наукова дискусія, а численні питання підтверджували інтерес аудиторії до висвітлених тем.

За результатами роботи секції були визначені переможці:

І місце – Ксенія Попович (науковий керівник – доцент Олег Кузьмін);

ІІ місце – Тетяна Антоненко (науковий керівник – доцент Тетяна Голікова);

ІІІ місце – Аліна Ніколайчук (науковий керівник – старший викладач Оксана Кирпіченкова).

Серед доповідачів також була відзначена аспірант кафедри технології харчування та ресторанного бізнесу Мар’яна Назар, яка за результатами своїх наукових досліджень представила доповідь «Впровадження оздоровчого харчування в закладах ресторанного господарства» (науковий керівник – доцент Тетяна Сильчук).

Бажаємо нашим молодим науковцям успіхів у науково-дослідній роботі!