Перспективи для майбутнього

17 травня 2017

​Уже стало доброю традицією проводити виїзні презентації спеціальностей  університету для майбутніх абітурієнтів. Тож 16 травня 2017 року директор Центру доуніверситетської освіти Валентина Кудіна та асистент кафедри інтегрованих автоматизованих систем управління Дмитро Мацебула зустрілися з учнями 8-9-10 класів гімназії «Потенціал» (м. Київ).

Дмитро Мацебула презентував учням гімназії освітню діяльність своєї кафедри та факультету автоматизації і комп’ютерних систем. Школярі зацікавлено слухали доповідача, адже він випускник цієї гімназії (навчався у профорієнтованому класі Центру доуніверситетської освіти), після закінчення якої вступив до НУХТ.

Крім того, ознайомлення з професійним спрямуванням кафедри Дмитро розпочав з перегляду цікавого рекламного відеоролика. Далі учні дізналися про перспективи навчання на факультеті, ґрунтовну практичну підготовку, можливості працевлаштування випускників, про культурне і спортивне життя та про цікаве позауніверситетське дозвілля.

Наприкінці зустрічі Валентна Кудіна запросила школярів у новому навчальному році відвідати наш навчальний заклад, ознайомитися з умовами навчання, поспілкуватися з викладачами університету, студентами, оглянути лекційні аудиторії, навчальні лабораторії та комп’ютерні класи.