Перспективний роботодавець

16 травня 2017

​15 травня на запрошення фахівців відділу працевлаштування випускників до університету завітали представники компанії «Сирне королівство» з презентацією «Сирне Королівство з Європи – найбільш атмосферний та перспективний роботодавець» для студентів третього курсу Навчально-наукового інституту харчових технологій.

Магазини «Сирного королівства» знайомі сьогодні багатьом українцям - торгова мережа стрімко розростається у багатьох містах України. Про історію створення, філософію діяльності компанії, її унікальність і європейську культуру розповів присутнім співзасновник компанії й сирний сомельє Денис Пріймягі.

У компанії досить скрупульозно ставляться до підбору персоналу, адже від якості його роботи залежить репутація всього бренду. Тож ейчари шукають талановиту молодь, яку цікавить європейська культура гастрономії і вина, й яка вже прийшла до усвідомленого вибору професії. Компанія пропонує безкоштовне навчання на всіх етапах розвитку,  оплачуване стажування, реальну можливість кар’єрного зростання, гнучкий графік роботи, дружню атмосферу в творчому колективі. Про все це розповіла студентам HR-менеджер «Сирного королівства» Ольга Бовсуновська.

На зустрічі був присутній студент, що вже працює у компанії, який поділився своїми враженнями від роботи. А наостанок гості приготували «смачний сюрприз» – дегустацію голландських сирів, якими учасники зустрічі із задоволенням поласували.

Можливо, хтось зі студентів після такої ґрунтовної презентації уже визначився з місцем своєї першої роботи.