Перший крок до успішного майбуття

4 грудня 2017

2 грудня у Полтавському коледжі харчових технологій НУХТ відбувся День відкритих дверей. До навчального закладу завітали випускники шкіл і професійно-технічних навчальних закладів Полтави та Полтавської області, а також інших регіонів нашої країни.

Колектив коледжу гостинно зустрічав майбутніх студентів, підготувавши для них та їх батьків цікаві презентаційні програми й екскурсії по навчальних кабінетах і лабораторіях.

На початку заходу перед майбутніми абітурієнтами та їх батьками виступив директор коледжу Анатолій Палаш, який ознайомив гостей із пріоритетними напрямками розвитку навчального закладу; надав ґрунтовну інформацію щодо організації навчального процесу та умов вступу до коледжу.

Майбутні абітурієнти оглянули виставку технічної творчості студентів, ознайомилися з матеріально-технічною базою коледжу.

Одним із найяскравіших моментів заходу стала дегустація справжнього козацького кулешу. Його готували студенти-технологи на подвір’ї коледжу під керівництвом  викладача Оксани Палаш. Стравою пригощали всіх бажаючих.

День пройшов змістовно. Всі присутні отримали  вичерпну інформацію та повне уявлення про коледж.

Колектив навчального закладу сподівається, що їх зусилля були недаремними і кожний, хто завітав на День відкритих дверей, зробить свій вибір і стане студентом коледжу!